Сергій Пашинський: Верховна Рада повинна у четвер проголосувати за закон про повернення активів Януковича (відео)
понеділок, 15 лютого 2016, 13:36

Парламент має зайнятися вилученням активів екс-президента Віктора Януковича, які мають бути направлені на модернізацію та переозброєння армії.

Про це заявив Голова Комітету з питань національної  безпеки та оборони, народний депутат фракції  «Народний фронт» Сергій Пашинський під час Погоджувальної  ради.

«Вся ця політична демагогія і балаган направлені на одне – не працювати. Ми в бюджеті на озброєння армії заклали спеціальний фонд, майже 10 мільярдів гривень, вилучених  від конфіскованих активів Януковича. Скоро буде 2 роки, як екс-президент утік з країни, активи його арештовані, але ніхто палець об палець не вдарив, щоб їх вилучити», - сказав Пашинський.

«Спочатку ми арештуємо активи Януковича і спрямуємо їх у бюджет, забезпечимо переозброєння армії, а це 40 мільярдів гривень, а потім тільки дозволимо політичний балаган і політичне шулерство, яке зараз відбуваються у Верховній Раді», - наголосив Голова Комітету з питань національної  безпеки та оборони.

За словами Пашинського, відповідний закон №4057 з урахуванням усіх пропозицій і зауважень зареєстрований у парламенті.

«Я дуже прошу від нашої фракції  і профільного комітету винести і проголосувати ці закони у четвер. Окремо інформую колег, що спочатку голосуємо, а потім водимо хороводи, надуваємо кульки і граємо на дудках», - резюмував Пашинський.

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua