Схвалено стратегію розвитку системи МВС до 2020 року
середа, 15 листопада 2017, 12:57

За пропозицією міністра внутрішніх справ, представника партії «Народний фронт» Арсена Авакова Уряд схвалив стратегію розвитку системи МВС до 2020 року.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Протягом півроку представники МВС разом із зарубіжними експертами та активною громадою працювали над текстом документа. Стратегія пройшла процес відкритого, публічного обговорення. Жителі всіх регіонів України мали можливість внести свої пропозиції щодо подальшого процесу реформування системи МВС.

Арсен Аваков зазначив, що значна частина положень, які були закладені в документі від 2014 року вже виконана.

«Ми разом з Консультативною місією ЄС визначили наші наступні цілі. Стратегія 2020 – логічне продовження розпочатих змін. Визначені напрямки будуть сприяти підвищенню ролі правоохоронних органів у суспільстві, зміцненню контактів із населенням, втіленню нових підходів та поглядів на нашу роботу з пріоритетами на сервісні функції», - сказав міністр.

У МВС наголошують, що запит на зміни в суспільстві надзвичайно високий, тому нова стратегія – це логічне продовження перетворень, які почалися в системі МВС.

В тексті документа визначені нові пріоритети подальшої роботи – створення безпечного середовища для життєдіяльності кожної людини і громадянина, підтримання публічної безпеки та порядку, протидія злочинності, дотримання прав людини, інтегроване управління кордонами, якість і доступність послуг, ефективне врядування, прозорість і підзвітність та розвиток кадрового потенціалу та соціальний захист працівників.

Найближчим часом буде створена єдина служба екстреної допомоги «112», реформована поліція превентивної діяльності та запроваджено інститут кримінальних проступків, щоб ефективно протидіяти злочинності.

Значна увага приділяється в новій стратегії дотриманню прав людини органами системи МВС.

У питаннях забезпечення прав людини у МВС планують адаптувати відомчі нормативно-правові акти до законодавства Євросоюзу, удосконалити нормативно-правове регулювання підстав і порядку застосування фізичної сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї, а також розвивати систему захисту прав людей з особливими потребами.

Для реалізації нової Стратегії працівники системи МВС кожного дня у роботі будуть застосовувати підходи служіння суспільству, підзвітність, демократичний цивільний контроль та інформатизацію діяльності.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua