Спроби дестабілізувати ситуацію в країні можуть вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні "безвізу", - Ігор Лапін (відео)
вівторок, 15 листопада 2016, 12:34

Дестабілізація ситуації в Україні, яку намагаються спровокувати окремі політики, може вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні безвізового режиму, а також негативно позначиться на курсі національної валюти.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Ігор Лапін у коментарях журналістам.

Він зазначив, що проплачені "мітинги", які проходять сьогодні під стінами Національного банку, а також заклики звільнити його голову можуть негативно позначитися на курсі гривні.

"Я думаю, що ця розкачка тягне гривню до низу. І це завжди так було. Тому це все робиться цілеспрямовано", - сказав Лапін.

"Картинка для російських ЗМІ буде, звичайно, дуже хороша: "київська хунта не справляється з народом і не може втримати владу" чи щось на кшталт того. Потім буде розігруватися тема тарифів", - наголосив народний депутат.

Крім того, Ігор Лапін вважає, що організатори проплачених "мітингів" також можуть переслідувати й інші цілі.

"Серед інших моментів, які можуть переслідувати організатори цих "мітингів", - це торги навколо бюджету, щоб щось там собі виторгувати, вициганити чи, навпаки, щось врегулювати і вирішити. А чому біля НБУ проводять? Тому що посада голови Нацбанку – це і є головний предмет торгів так званої "опозиції" - партій, які змагаються, хто з них сьогодні більший опозиціонер. Юлія Тимошенко, "Опозиційний блок" та інші…", - зауважив парламентар.

Більше того, на думку представника фракції "Народний фронт", дестабілізація ситуації в Україні, яку сьогодні намагаються спровокувати окремі політики, "може вплинути на рішення ЄС щодо надання Україні безвізового режиму".


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua