Тетерук - Савченко: Ваша безвідповідальність і нездатність планувати дії грають на руку ворогу (відео)
середа, 18 січня 2017, 17:14

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони виключив народного депутата фракції "Батьківщина" Надію Савченко зі свого складу.

За відповідне рішення проголосували 10 членів комітету.

Під час виступу на комітеті Перший заступник голови фракції “Народний фронт”, народний депутат Андрій Тетерук звинуватив Надію Савченко у цілеспрямованій роботі на державу-агресора та безвідповідальність, яку несуть її численні дії, вчинки та заяви.

“Напрочуд дивно, що всі ваші розмови співпадають з тими, які лунають з ЛДНР або Кремля - з державою, з якою ми боремося. Дуже небезпечна пролунала думка з вашого боку, яка, я так розумію, буде вливатися з Кремля, що начебто ми воюємо персонально з Савченко і вона нібито є ворогом влади", - звернувся Андрій Тетерук до Надії Савченко.

"Ми застерігаємо вас і утримуємо вас від тих вчинків, які шкодять національним інтересам і українському народу. Ти паче тим хлопцям, які попали в полон і зауважували, що саме ваша необдумана поведінка принесе загрозу процесам перемовин”, - додав він.

“Ми боремося не з вами, ми боремося з вашою дурістю та вашою безвідповідальністю”, - наголосив представник "Народного фронту".

“Як ви повели людей на смерть, як ви потрапили в полон і як після цих моментів ви потрапили на перемовини з терористами. Це все ваша безвідповідальність, ваша дурість і неспроможність планувати свої дії”, - підкреслив Тетерук, звертаючись до Савченко.

Нагадаємо, у грудні минулого року Комітет Верховної Ради з національної безпеки і оборони звернувся до Голови СБУ Василя Грицака з приводу поїздки народного депутата від "Батьківщини" Надії Савченко до Мінська для таємної зустрічі з ватажками терористів.

Сьогодні також комітет звернувся до Генеральної прокуратури з проханням дати оцінку заявам про ознаки державної зради у діях Савченко.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua