Арсеній Яценюк: Той, хто поставить під питання роль добровольців, не буде прийнятий ні суспільством, ні владою (ВІДЕО, ФОТОРЕПОРТАЖ)
п’ятниця, 7 серпня 2015, 15:39

У п’ятницю, 7 липня, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зустрівся з  працівниками підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення УМВС України.

Глава Уряду підкреслив, що бійці добровольчих батальйонів, які сьогодні є частиною патрульної служби міліції особливого призначення, «за покликанням душі, серця і відповідальності перед державою і всіма українцями прийняли рішення без повісток, без мобілізації взяти зброю в руки і йти боронити країну».

«Ви, хлопці, своїм прикладом показали, що таке героїзм і боротьба за державу, за незалежність і за кожного українця», - звернувся він до бійців.

«Будь-хто, хто спробує поставити під питання вашу звитягу і ваше рішення захищати країну, не буде прийнятий ні суспільством, ні владою», - наголосив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що жодна країна за останні декілька десятків років не стикалася з такими викликами, як Україна: «Захід допомагає Україні і санкціями, і фінансовою допомогою, і тренуванням. Але розпочата Росією війна – це не тільки війна між Україною і Росією. Це війна за збереження миру і порядку в Європі і в світі в цілому. Ми захищаємо європейську і світову безпеку».

«Так сталося, що Україна стала форпостом боротьби проти російської агресії. І так сталося, що ви взяли зброю в руки для того, щоб російські танки і російські бандити не захопили територію України і не дійшли до європейських кордонів», - підкреслив Глава Уряду.

Лідер «Народного фронту» висловив вдячність бійцям за те, що понад рік тому вони першими стали на захист країни: «Ви перші, хто взяли зброю в руки, і за вами потім пішли десятки тисяч». 

Арсеній Яценюк разом із Міністром МВС України Арсеном Аваковим вручили нагороди бійцям підрозділів патрульної служби міліції особливого призначення УМВС.

(ФОТОРЕПОРТАЖ можна переглянути тут)

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua