У Києві, Харкові та Дніпрі запровадять систему центрів управління патрулем, - Арсен Аваков (відео)
вівторок, 1 листопада 2016, 21:09

У Києві, Харкові та Дніпрі планується запровадження системи управління поліцейським патрулем. Така практика вже давно використовується правоохоронними органами Японії, де функціонує єдиний злагоджений механізм – центр управління патрулем, аналітичні служби і call-центр.

Про це сьогодні під час візиту до Дніпра заявив міністр внутрішніх справ, представник партії "Народний фронт" Арсен Аваков.

За його словами, в цьому процесі допомогу надаватимуть іноземні партнери, а концепт української системи буде розроблятися вітчизняними фахівцями з урахуванням специфіки та досвіду нашої країни.

«Такий комплексний підхід, реалізований в найбільших містах Японії, дуже ефективний. Японія сьогодні – найбезпечніша в кримінальному сенсі країна. І ми ставимо собі таку мету, – зазначив Арсен Аваков. – Дніпро – одне з передових міст, поряд з Харковом і Києвом, де ми будемо таку систему впроваджувати».

Зокрема, з минулого року у Дніпрі вже діє система управління нарядами – ситуаційний центр при ГУНП. Основними завданнями цього центру є збір, аналіз і обробка інформації, а також організація системи контролю, яка дозволить здійснювати взаємодію між підрозділами.

Окрім криміногенної ситуації, працівники центру вивчають соціальні, політичні, економічні та інші чинники, які можуть вплинути на сплеск злочинності. Особлива увага приділяється районам області, що межують з територією проведення антитерористичної операції.

«Дніпро стало першим місто в Україні, де була запроваджена така технологія. На черзі – інші міста», – сказав Арсен Аваков.

Він додав, що у майбутньому, крім створення подібних центрів в інших областях України, планується налагодження координації між цими центрами та постійний обмін оперативною інформацією. Це дозволить оперативніше розкривати викривати злочинні групи, які мають міжнародні чи міжрегіональні зв’язки. 

Фахівці центру користуються різними програмними апаратними комплексами, в тому числі і власним програмним комплексом ГУНП, який об'єднує різні бази даних. Це дозволяє реагувати на злочини в режимі реального часу, встановлювати коло підозрюваних або місцезнаходження розшукуваних і передавати інформацію оперативним працівникам.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua