Українська делегація в ПАРЄ зірвала план Росії щодо зняття міжнародних санкцій, - Георгій Логвинський
п’ятниця, 19 травня 2017, 13:25

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи зірвала черговий план Росії щодо зняття міжнародних санкцій.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Віце-президент ПАРЄ, представник фракції “Народний фронт” Георгій Логвинський, який наразі перебуває на засіданні юридичного комітету ПАРЄ в м. Белград (Сербія).

Russia goodbye! - по-сербськи. Зірвався черговий план Росії щодо зняття санкцій через діалог і маніпуляції. Сьогоднішні слухання юридичного комітету ПАРЄ за участі депутатів Росії скасовані", -  написав народний депутат.

“Їх запросила сербський друг - доповідач по НГО для обміну думок. Це - частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ. Однак наша делегація поставила умову, яку підтримав комітет голосуванням. Ми "за" лише за умови, якщо запрошені особи не голосували за анексію Криму, не перебувають під санкціями ЄС і не порушували права людини”, - повідомив він і додав, що запрошення саме з такими умовами мали бути відправлені російським колегам.

“Я розумію, що це дійсно важке завдання - знайти "правильну" людину за такими критеріями в Думі. Через це гості не приїхали і засідання - або правильніше "російська маніпуляція" — зірвалася”, - наголосив Віце-президент ПАРЄ.

При цьому Георгій Логвинський розповів, що “колега з Сербії образилася і зауважила, що навіть в суді підсудному дають останнє слово і вона не буде доповідачем, поки не почує дві сторони”.

“Ми з розумінням поставилися до її проблеми і підкреслили, що готові допомогти в питанні "не буде доповідачем". І в суді ми їм обов'язково надамо останнє слово”, - підкреслив народний депутат.

“Нагадали про Сирійські візити в рамках дружби з Росією. Також символічно, що саме в день депортації кримських татар ми не забуваємо про важливість захисту прав людини. Гібридна війна триває, і в загальному рахунку - чергова перемога нашої делегації!”, - підсумував представник фракції “Народний фронт”.

Георгій Логвинський також оприлюднив відео, на якому музиканти грають пісню "Підманула підвела" для членів юридичного комітету ПАРЄ.

“Спеціально з цієї нагоди для вас звучить пісня "Підманула підвела" сербською мовою”, - написав він.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua