«Укрпошту» корпоратизовано - Володимир Омелян підписав відповідний наказ
четвер, 16 лютого 2017, 19:42

Міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян підписав наказ про створення публічного акціонерного товариства (ПАТ) «Укрпошта».

Про це він повідомив на спільному брифінгу з генеральним директором «Укрпошти» Ігорем Смілянським.

«Саме сьогодні ми перегортаємо важливу сторінку історії «Укрпошти» як державного підприємства і розпочинаємо нову – як публічного акціонерного товариства. Фахівці Міністерства інфраструктури України, Фонду державного майна та «Укрпошти» провели велику спільну роботу, і сьогодні я підписав наказ про створення публічного акціонерного товариства «Укрпошта» та новий статут», - зазначив міністр.

Таким чином, «Укрпошта»  стала третьою великою державною компанією після «Нафтогазу» та «Укрзалізниці», яку було корпоратизовано.

Володимир Омелян також заявив, що наступним кроком має стати формування професійного правління та незалежної наглядової ради, вільних від будь-яких політичних впливів.

За його словами, Мінінфраструктури змінює підхід до управління державними активами: «Зміна управління має дати нову якість, в першу чергу - для користувачів послуг».

Володимир Омелян наголосив, що «Укрпошта» має повернути свої позиції на ринку операторів поштових послуг, якість сервісу та умови праці співробітників повинні бути покращені, відділення - комп’ютеризовані, а також запроваджені цифрові технології з метою зменшення черг та збільшення контролю за поштовими відправленнями.

Він додав, що міністерство вітає запровадження відкритих конкурсів на посади керівників регіональних відділень: «Це рішучий і правильний крок, який дасть «Укрпошті» нову кров і нові сили».

Володимир Омелян також підкреслив, що має відбутись публічне обговорення проекту Закону України «Про поштові послуги»: «Я думаю, ми почнемо це у березні місяці, запросимо операторів ринку, вітчизняних і іноземних фахівців - для того, щоб в результаті ми мали якісний закон».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua