Віталій Корчик: Поширення неправдивої інформації щодо "Украероруху" загрожує безпеці країни (відео)
п’ятниця, 22 грудня 2017, 16:36

Розхитування ситуації навколо Державного підприємства обслуговування повітряного руху України "Украерорух" та поширення неправдивої інформації щодо роботи підприємства негативно впливають, насамперед, на національну безпеку.

Про це заявив з трибуни парламенту народний депутат фракції "Народний фронт", член парламентського Комітету з питань транспорту Віталій Корчик.

"Будь-яке викривлення або поширення неправдивої інформації щодо роботи підприємства та його директора негативно впливає на обороноздатність країни. Розхитування ситуації навколо "Украероруху" є неприпустимим. Наслідки цього  можуть бути катастрофічні для України",  - наголосив народний депутат.

Він підкреслив, що "Украерорух" має стратегічне значення для безпеки держави та її повітряного простору. Підприємство є основою об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху. У 2014 році, після анексія Криму, захоплення Луганської та Донецької областей, підприємство втратило майже 70% своїх доходів. Тоді довелось "заморозити" виплату пільг його працівникам. Однак, за три роки керівнику підприємства Дмитру Бабейчуку вдалось підняти рівень доходів підприємства і відновити виплати.

"Заробітна плата за три роки зросла на 52%. Лише у цьому році зарплати зросли на 37%. Прийнято рішення про збільшення на 5% посадових окладів та винагороду за вислугу років, збільшено на 15% оклади за володіння іноземною мовою та використання її у роботі", - підкреслив народний депутат.

"Зняті обмеження щодо здійснення  капітальних інвестицій, які ми були вимушені впровадити в рамках антикризової програми. У фінансовому плані на 2017 рік було передбачено здійснення капітальних інвестицій на загальну суму 643 млн грн. У проекті фінансового плану на 2018 рік сума передбачена вже в 680 млн грн, - наголосив він.

За словами Віталія Корчика, "Украерорух" посідає передові місця за рівнем системи безпеки польотів.

"За оцінками Європейської  організації з безпеки аеронавігації та Міжнародної організації цивільних підприємств аеронавігаційного обслуговування, система управління безпекою польотів "Украероруху" на  5-му місці з 48 країн з європейського регіону", - підкреслив народний  депутат.

"Скажіть, якщо українське підприємство має такі прибутки, то хто виграє від знищення "Украероруху" і послаблення обороноздатності держави? Відповідь очевидна",  - резюмував він.

Віталій Корчик також висловив сподівання, що парламент підтримає законопроект №4638, який необхідний для правового врегулювання процесу використання земель оборони для розміщення засобів зв'язку, навігації, спостереження, що належить до "Украероруху".


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua