Володимир Омелян: 2017-2018 – роки розвитку прикордонної інфраструктури
понеділок, 28 листопада 2016, 17:18

2017 та 2018 роки в Україні стануть роками розвитку прикордонної інфраструктури.

Про це заявив міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян під час зустрічі із послами європейських країн.

Зокрема, на зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркан, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, радник-посланник, заступник голови місії Республіки Польща Рафал Вольскі, представник представництва Європейського Союзу в Україні Йоганнес Баур.

На початку зустрічі міністр інфраструктури подякував послам за активізацію двостороннього співробітництва з розвитку прикордонної інфраструктури. Він повідомив, що проведено низку двосторонніх зустрічей із керівниками профільних відомств Польщі, Угорщини, посилено діалог на вищому рівні із Румунією та Словаччиною.

«Ми напрацювали конкретні кроки, які можемо здійснити вже в найближчій перспективі. Мова йде про розбудову пропускних пунктів, будівництво під’їздних доріг, розвиток прямого залізничного сполучення між Україною та країнами ЄС. Це – конкретні реальні кроки, які відчують громадяни, бізнес, а також економіка прикордонних областей», - наголосив Володимир Омелян.

Міністр також наголосив, що пріоритетним завданням є підготовка технічної документації для реалізації нових спільних проектів, а також успішне завершення проектів, які вже розпочаті.

Посли європейських країн висловили задоволення динамікою двостороннього співробітництва, а також підкреслили, що спільний українсько-європейський кордон має стати лінією з’єднання, а не розподілу, між Україною та Європою.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua