Володимир Омелян: Ми оголошуємо конкурс інфраструктурних проектів
середа, 16 листопада 2016, 14:52

Міністерство інфраструктури України оголошує про старт конкурсу інфраструктурних проектів.

Про це заявив міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян.

«Міністерство інфраструктури України за допомоги Групи підтримки реформ оголошує про старт Конкурсу інфраструктурних проектів. Це означає, що будь-яка область, місто, містечко, село, громада можуть подати заявку щодо пошуку інвестора на реалізацію того чи іншого проекту у сфері транспорту та інфраструктури. Найкращі проекти будуть обрані, оформлені належним чином, і Група підтримки реформ, яка працює при Міністерстві, шукатиме фінансування для їх втілення», - наголосив він.

Володимир Омелян зазначив, що програма покликана підтримати реформування системи транспорту та інфраструктури на місцевому рівні, а проекти мають бути спрямовані на підвищення комфорту та безпеки громадян.

«Фінансування інфраструктурних проектів може відбуватися тільки за умови дотримання державних інтересів та не може бути залучено на користь приватних компаній. Це – інвестиції в розвиток держави, а не приватного бізнесу», - підкреслив міністр.

Систему подання заявок буде офіційно представлено під час засідання Національного круглого столу з питань оновлення Національної транспортної стратегії України, який відбудеться в «Українському домі» 17 листопада 2016 року.

Система подання заявок буде доступна на сайті Міністерства інфраструктури України.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua