Володимир Омелян: Ми від «гаражної» політики збирання електромобілів переходимо до державної
четвер, 22 грудня 2016, 19:52

До ініціативи Міністерства інфраструктури щодо розвитку в Україні електротранспорту приєдналися Міністерство палива та енергетики та Міністерство екології.

Про це заявив міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян в ході круглого столу, який відбувся в Українському домі за участі громадськості.

«Це мрія, яка вже сьогодні стає реальністю. Нам приємно, що ми від «гаражної» політики збирання електромобілів переходимо до державної. Дуже приємно, що до ініціативи Міністерства інфраструктури приєдналися Міністерство палива та енергетики та Міністерство екології», - наголосив Володимир Омелян.

Міністр зазначив: «В першу чергу, ми хочемо сформувати умови  для розвитку електрокарів, хочемо створити максимально комфортні засади для того, щоб їх було вигідно імпортувати, використовувати та виробляти в Україні».

За словами Володимира Омеляна, третій надзвичайно важливий компонент – це готовність електромережі. Також важливим питанням є захист навколишнього середовища.

«Ми розуміємо чітко, що батареї підлягають утилізації, і це несе шкоду для довкілля. Ми повинні імплементувати сучасні технології в Україні», - сказав він.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua