Володимир Омелян: Те, що робить НАБУ, нагадує боротьбу з бабцями в підземних переходах (відео)
п’ятниця, 14 вересня 2018, 12:21

Міністр інфраструктури України, представник «Народного фронту» Володимир Омелян заявив, що дослідження його діяльності співробітниками НАБУ і САП фактично підтвердило, що він, перебуваючи на своїй посаді, не здійснив жодного правопорушення.

Про це він сказав протягом судового засідання в п’ятницю, 14 вересня.

«Копали, починаючи з 2000 року. Опитали всіх. Протягом півтора року, як мені сьогодні стало відомо, вісім детективів НАБУ денно і нощно працювали, отримували заробітну платню, щоб довідатись правду про Омеляна», – зазначив міністр.

«Що ми маємо в результаті? В результаті ми не маємо нічого. Я вдячний, бо завдяки сьогоднішньому обвинуваченню я отримав від НАБУ і САП індульгенцію, що я не скоїв жодного правопорушення, перебуваючи на посаді міністра інфраструктури України», – додав представник «Народного фронту».

За словами Володимира Омеляна, з його боку не було правопорушень протягом усього перебування на державній службі, починаючи з 2000 року.

«Якби була бодай тінь підозри, то, я думаю, справа була б набагато гучнішою. Я розумію, що мій сьогоднішній виступ спровокує новий виток ненависті щодо мене. Я розумію, що нові справи обов’язково будуть», – передбачив міністр.

Він також заявив, що свого часу особисто боровся за НАБУ, за незалежність САП, за незалежне фінансування і неупереджене ставлення до людей з боку цих структур.

«Те, що відбувається зараз – це полювання. Це мені нагадує боротьбу з бабцями в підземних переходах. Тому що коли розкрадаються мільярди, десятки мільярдів, а робиться все, щоб спаплюжити репутацію міністра, і показати, що він не гідний своєї посади, а прийдуть інші, і наведуть порядок – це дорога в нікуди. В першу чергу – для НАБУ», – підсумував Володимир Омелян.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua