Володимир Шкварилюк: Бюджет-2016 враховуватиме інтереси кожного громадянина
четвер, 17 грудня 2015, 17:16

Державний бюджет на 2016 рік буде прийнято вчасно і він враховуватиме інтереси кожного громадянина.

Про це в коментарі журналістам заявив народний депутат фракції "Народний фронт", секретар Комітету з питань бюджету Володимир Шкварилюк, коментуючи представлений сьогодні на позачерговому засіданні парламенту проект бюджету на наступний рік.

"Нагадаю, що коли голосували бюджет-2015, всі його критикували, говорили, що він є найгіршим, антиукраїнським і так далі. Однак за рік всі зарплати були вчасно виплачені, казначейство працює в режимі "максимум" і жодної платіжки більше ніж на 5 днів не було затримано", - наголосив він.

"Плюс біля 100 мільярдів гривень є зараз на казначейському рахунку. Тобто, можна багато розказувати, що все погано, але факти говорять найкраще: усе виплачується, бюджет зростає. Жодної пільги не було зрізано, усім все дали попри те, що минулого року близько 80 мільярдів гривень було витрачено на оборону та безпеку нашої держави", - сказав Шкварилюк.

Народний депутат підкреслив, що Уряд взяв зобов'язання, що бюджет буде прийнятий вчасно і врахує потреби кожного, попри критику популістів.

"Я б звернув увагу на ще одну особливість, що жоден міністр не виступає проти пропонованого проекту бюджету, хоча всі вони представляють різні політичні сили. Тому мені не зрозуміле таке роздвоєння особистості, яке ми спостерігали у сесійній залі серед депутатів. Тобто, можна бути популістом в парламенті, але не можна відкидати практичні речі, що бюджет зростає, є інвестиційні проекти на мільярди, близько 5 мільярдів гривень передається у фонд регіонального розвитку", - зауважив він.

Володимир Шкварилюк також повідомив, що жодних скорочень соціальних стандартів у проекті бюджету-2016 немає.

"Єдина ситуація, що деякі соціальні видатки у зв'язку з децентралізацією передаються до місцевих бюджетів. Тобто, органи місцевого самоврядування уже матимуть повноваження, як їх розподіляти. Зараз маніпулювати, що в бюджеті не передбачено пільг - це неправда, вони є в місцевих бюджетах", - наголосив Шкварилюк.

"На жаль, критики Уряду не кажуть про те, що держава дісталась у спадок від Януковича розграбованою десь на 30 мільярдів доларів. Це десь 750 мільярдів гривень. Якщо врахувати, що дефіцит бюджету складає 70 мільярдів гривень, то це могло би бути 10 років бездефіцитного  бюджету. Але ці кошти були вивезені і вкрадені і треба думати, як їх повертати чи перекривати цю різницю", - резюмував народний депутат.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua