Всі, хто зі зброєю в руках виступили проти України, понесуть справедливе покарання, - Андрій Тетерук (відео)
п’ятниця, 15 грудня 2017, 14:57

"Народний фронт" докладе максимум зусиль для того, щоб усі ті найманці, російські військовослужбовці, які зі зброєю в руках виступили проти України, понесли справедливе покарання перед українським та міжнародним законодавством за скоєння жахливих військових злочинів.

На цьому наголосив перший заступник фракції "Народний фронт", член Комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Андрій Тетерук в ефірі одного з телеканалів.

"Ми маємо правову позицію: ми захищаємо свою землю від збройної російської агресії. Ми знаємо, хто є нашим ворогом, хто приніс страждання і смерть на нашу територію", - заявив він.

У той же час, за словами політика, сьогодні слід чітко розрізняти мирних українців, які з тих чи інших причин залишилися жити на тимчасово окупованій території, і тих, "які взяли в руки зброю і скоювали жахливі військові злочини: вбивали, ґвалтували, катували українців. Це абсолютно різні категорії", - підкреслив депутат.

За його словами, неможливо провести процес примирення без покаяння за скоєні злочини: "Ті, хто не збираються цього робити (покаятися), вони, безумовно, за ту кров на руках будуть відповідати. І ми докладемо для цього максимум зусиль", - наголосив Андрій Тетерук.

"Всі ті найманці, всі ті російські військовослужбовці, які прийшли вбивати і нести смерть і страждання на українську землю, - вони всі задокументовані. Ми знаємо всі підрозділи, знаємо всіх командирів, вони будуть відповідати перед українським законодавством, перед міжнародним  законодавством за скоєння жахливих військових злочинів", - резюмував народний депутат.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua