Закон про спецконфіскацію буде ухвалено за будь-яких умов, - Сергій Пашинський (відео)
четвер, 17 березня 2016, 11:17

Заступник голови фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Сергій Пашинський закликав парламентаріїв внести до порядку денного та ухвалити законопроект №4057 про спецконфіскацію та попередив про відповідальність депутатів, які виступають проти ухвалення документу.

«Я переконаний, що ми ухвалимо цей закон – він потрібний нашій державі, армії, пенсіонерам», - заявив Сергій Пашинський.

«Ми приймемо цей закон навіть у тому випадку, якщо нам доведеться завести до цієї зали справжніх активістів. І запитаємо кожного з вас, як ви голосували, та чому ви саме так голосували», - додав заступник голови фракції «Народний фронт».

Він додав, що законопроект №4057 було створено на підставі резолюції ООН та вердиктів ЄСПЛ.

«Я точно знаю, що частина цих коштів уже встигла поміняти власників – офшорні компанії на Заході уже переуступлені Арбузовими, Клюєвими та іншими. Я впевнений, що скільки б нам зусиль не треба було потратити, ми встановимо ці факти й назвемо прізвища цих «демократів» та «адвокатів», - зазначив депутат.

«Фракція «Народний фронт» не міняє свого рішення щодо включення  до порядку денного цього закону. Ніякого шоу, ніякої демагогії щодо цього питання на трибуні більше не буде», - резюмував Сергій Пашинський.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua