Заяви "Батьківщини" про бронежилети виявилися відвертою провокацією, - Андрій Тетерук
середа, 24 лютого 2016, 17:17

Заяви одного з лідерів партії "Батьківщини" щодо закупівлі Міністерством оборони нібито неякісних бронежилетів не відповідають дійсності  і є відвертою провокацією.

Про це сказав заступник голови фракції "Народний фронт", учасник АТО Андрій Тетерук.

"Суспільство стало свідком заяви народного депутата з фракції "Батьківщина" Сергія Соболєва про те, що Міністерство оборони нібито постачає в підрозділи бронепластини, які пробиваються звичайною кулею", - зазначив Тетерук.

Він наголосив, що пластину, надану депутатом Соболєвим, було перевірено в сертифікованій балістичній лабораторії і встановлено, що вона відповідає усім стандартам.

"У присутності преси та службовців батальйону "Айдар" було здійснено постріли по пластині кулями калібру 5,45х39, 7,62х39 та 7,62х54, які не пробили цю пластину", - наголосив представник "Народного фронту", який також був присутній на експерименті в якості представника Верховної Ради.

Він повідомив, що лише бронебійно-запалювальна куля калібру 7,62х39 змогла пробити таку бронепластину, але ця куля призначена для ураження легкоброньованої техніки.

"Таким чином, за допомогою експерименту було спростовано брехню про те, що Міноборони закуповує бронежилети для військовослужбовців, які нібито пробиваються звичайною кулею", - зазначив депутат, додавши, що такі заяви є спробою деморалізувати армію і підігрівати зневіру у суспільстві.

"Слова Соболєва не відповідають дійсності, і я вважаю, що на найближчому пленарному засіданні ми будемо ставити питання щодо спростування депутатом Соболєвим брехливої заяви, яку він зробив із трибуни Верховної Ради", - резюмував Андрій Тетерук.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua