Під головуванням В'ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо розвитку національних музеїв та заповідників
субота, 24 січня 2015, 13:14

23 січня під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України, представника «Народного фронту» в Уряді В’ячеслава Кириленка відбулася нарада щодо розвитку національних музеїв та заповідників, у якій  взяли участь понад 40 керівників закладів з усієї України.

В’ячеслав Кириленко закликав музеї та заповідники запровадити європейські підходи в роботі. Насамперед, підвищити культуру обслуговування відвідувачів та розширити перелік платних послуг. Найближчим часом буде розроблено нові критерії ефективності роботи музеїв та заповідників, які враховуватимуть кількість відвідувачів та проведених екскурсій, якість наукової роботи та обсяги зароблених коштів.

Також Міністр культури поставив завдання організувати спеціальні програми реабілітації та відпочинку для бійців АТО та членів їхніх родин: безкоштовні відвідини музеїв та заповідників, туристичні маршрути містами України та спеціальні екскурсії.

У ході зібрання керівники музеїв та заповідників озвучили найбільш актуальні проблеми галузі. Пропозиції щодо стратегії її розвитку увійдуть в окремий підсумковий документ за результатами наради. 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua