Про нас

 

Партія «Народний фронт» об’єднала людей, які мають єдину спільну мету: захист України від зовнішньої агресії. Ми розуміємо, що без нашої перемоги в нинішньому протистоянні з Росією побудувати сильну незалежну державу — неможливо.

Нашою перевагою та відмінністю від інших політичних сил є те, що «Народний фронт» згуртував принципово різних представників української громади. У кожного з них є беззаперечні заслуги перед суспільством та унікальний досвід.

«Народний фронт» — це досвідчені політики-управлінці, які у найтяжчий для країни час не побоялися взяти на себе відповідальність за долю держави та довели, що є успішними антикризовими менеджерами.

Арсеній Яценюк — Прем’єр-міністр (27.02.2014-14.04.2016), якому вдалося втримати економічну стабільність у найбільш складний період історії Незалежної України. Коли багато політиків заявили, що не підуть у владу, бо не готові брати на себе відповідальність за країну, він продемонстрував, що освіта, досвід, рішучість – здатні відповідати найбільш гострим викликам часу. 

Олександр Турчинов — Секретар Ради національної безпеки і оборони України, який після Майдану очолив Верховну Раду і зміг забезпечити ефективну законодавчу роботу парламенту. В умовах цілковитого розвалу владної вертикалі він взяв на себе надскладне завдання зі збереження України як держави, її захист від агресії Росії, яка відкрито заявляла про свої загарбницькі плани «дійти до Києва».

Арсен Аваков — Міністр внутрішніх справ, зусиллями якого були реанімовано органи МВС, встановлено правопорядок та дотримання законності у країні. Під його керівництвом сформовано та проведено бойову підготовку великої кількість добровольчих батальйонів, які на східному фронті виступили проти озброєних до зубів російських бойовиків.

В’ячеслав Кириленко — Віце-прем'єр-міністр, політик, який ще з часів студентської «Революції на граніті» є символом боротьби за українську демократію. Він був одним із перших, хто вів за собою людей на акції протестів, коли антинародною більшістю у парламенті приймалися закони, що обмежували використання української мови, завдавали шкоди національним інтересам, принижували честь і гідність українців.

До лав «Народного фронту» також входять політики нової хвилі, народжені Майданом. Вони здобули досвід управління країною в кризовий час.

Андрій Парубій, який спочатку створив та очолив Самооборону Майдану, а потім, у найскладніший період, керував Радою національної безпеки і оборони. Сьогодні - Голова Верховної Ради України.

Тетяна Чорновол, яка стала символом боротьби за свободу і незалежність України, мужня патріотка, незламний борець із корупцією.

Вікторія Сюмар, яка у складі РНБО розбудовувала систему інформаційної безпеки в умовах, коли Росія вела і веде активну інформаційну війну проти нашої держави. Очолюючи Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, Вікторія Сюмар продовжує захищати свободу слова і національні інтереси в інформаційній сфері.

При партії «Народний фронт» також створено Військову раду, до якої увійшли провідні командири добровольчих батальйонів. Це, зокрема, командири батальйону «Дніпро-1» — Юрій Береза, батальйону «Миротворець» — Андрій Тетерук, батальйону «Київ-1» — Євген Дейдей, батальйону «Артемівськ» — Костянтин Матейченко та інші. Усі вони брали активну участь в АТО, а у Військовій раді розробляють пропозиції щодо зміцнення системи оборони країни.

Таке об’єднання справжніх особистостей, патріотів та професіоналів дозволило створити політичну силу, яка і в політиці, і на фронті, і в тилу здатна забезпечити ефективний спротив та надійну систему безпеки для нашої держави в умовах агресії з боку путінського режиму. Наша команда здійснює кардинальні зміни в суспільстві, що призведуть до побудови незалежної, вільної, не корупційної, економічно сильної країни, яка зрештою стане гідним членом Європейської спільноти.

 

«Народний фронт» — сильна команда для складних часів!

 


Регіональні організації партіїСлідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua