Вікторія Сюмар: Коаліція має бути єдина і ухвалювати потрібні для країни рішення (відео)
вівторок, 3 лютого 2015, 02:00

Фракції коаліції повинні працювати зі своїми представниками в уряді, а не робити з парламентської трибуни закиди на адресу Кабінету міністрів, який сьогодні робить усе можливе, щоб стабілізувати ситуацію в країні.

Про це заявила заступник голови фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар, відповідаючи  на висловлювання деяких членів коаліції.

«У нас з вами ситуація сьогодні дуже проста: або ми покажемо ворогу, що ми можемо бути єдиними і сильними, або наступ буде продовжуватися», - наголосила вона.

Народний депутат зазначила, що депутати в першу чергу зараз мали б думати про інтервенцію російських військ на територію Україну.

«Здавалося, що ми, як представники українського народу, мали б давати приклад єдності та ефективності. Натомість маємо повчитися у фронту, бо там є мобілізація, а тут її немає», - додала вона.

Вікторія Сюмар підкреслила, що коаліція має бути єдина.

«Коли ми говоримо про незрілість, то мені здається, що незрілість – то неспроможність домовлятися навіть у рамках єдиної коаліції. Це неспроможність розуміти, що в нас з вами є спільний коаліційний уряд, і там є ваші представники», - наголосила вона.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua