«Народний фронт» зустрівся з делегацією Європейської народної партії (фото)
вівторок, 10 березня 2015, 18:09

Керівництво та члени депутатської фракції «Народний фронт» зустрілися із делегацією Європейської народної партії на чолі із віце-президентом ЄНП Корін Вортманн-Коол.

У зустрічі взяли участь, зокрема, Перший віце-спікер Верховної Ради, представник «Народного фронту» Андрій Парубій, співголови фракції Олена Ледовських і Андрій Тетерук, голови парламентських комітетів Людмила Денісова, Микола Княжицький та Лілія Гриневич, а також співголова парламентського комітету асоціації Україна-ЄС Остап Семерак. 

Андрій Парубій поінформував делегацію Європейської народної партії про роботу українського парламенту, зокрема, впровадження реформ, які підтримує фракція «Народний фронт». 

Він висловив сподівання на подальшу підтримку нашої країни з боку Європейської народної партії у здійсненні реформ та модернізації України.  

У свою чергу член «Народного фронту», співголова парламентського комітету асоціації Україна-ЄС Остап Семерак зазначив, що наразі «парламентською роботою є виконання Угоди про асоціацію України та ЄС, яка сприймається «Народним фронтом» як програма реформ для України, що була розроблена разом з європейськими партнерами і згодом покладена в основу програми дій Уряду та коаліційної угоди.

«Ми сподіваємося на допомогу Європейської народної партії у ратифікації національними парламентами Європейського Союзу Угоди про асоціацію України та ЄС», - сказав він.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua