В Україні буде створено спецпідрозділ за аналогією з американським S.W.A.T., - Арсен Аваков (відео)
четвер, 2 жовтня 2014, 15:07

В рамках МВС буде створено єдиний великий спецпідрозділ за аналогією американського S.W.A.T.

Основу цього підрозділу складатимуть бійці добровольчих батальйонів міністерства, — повідомив глава відомства, член Політичної і Військової Ради партії «Народний фронт» Арсен Аваков.

Про це він сказав під час прес-конференції за підсумками засідання Військової ради «Народного фронту» в четвер, 2 жовтня.

Глава МВС також висловив сподівання, що найбільш підготовлені у військовому сенсі бійці увійдуть доскладу Національної гвардії, вдосконалюватимуть свій професіоналізм у складі оперативних бригад та сил спецоперацій.

За його словами, в Україні склалася унікальна ситуація, коли маса патріотів, добровольців отримала величезний бойовий досвід.

«Цю силу, отриману, на жаль, через горе й нещастя, ми зобов’язані залучити до захисту держави», - наголосив глава МВС, член військової Ради «Народного фронту».

Як відомо, S.W.A.T. — це підрозділ в американських правоохоронних органах, який використовує легку зброю армійського типу і спеціальні тактики в операціях з високим рівнем ризику, в яких необхідні здібності і навички, що виходять за рамки можливостей звичайних поліцейських. 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua