Арсеній Яценюк: Нова аграрна політика України – переробка всередині країни і продаж готової продукції (фото, відео)
середа, 17 червня 2015, 14:40

Переробка сільськогосподарської продукції всередині України і продаж уже готового продукту з доданою вартістю – це повинно стати основною частиною нової аграрної політики країни.

Про це повідомив Глава Уряду, лідер політсили «Народний фронт» Арсеній Яценюк в середу, 17 червня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

 

Він зазначив, що Уряд готується до українсько-американської інвестиційної конференції, яка буде проведена в Сполучених Штатах Америки 13 липня: «Це великий інвестиційний форум, де Україна буде презентувати себе і звертатися до наших американських партнерів з тим, щоби в Україну заходили іноземні інвестори». 

На форумі буде представлена, зокрема, нова аграрна політика України.

«Ми разом із американцями і канадцями є ключовими світовими гравцями на ринку продовольства. І експорт – це добре, але переробка всередині України і продаж продукту з доданою вартістю – це повинно стати основною частиною нової аграрної політики країни. Це, з одного боку, створення робочих місць в країні, з іншого боку, це збільшення доходів від експорту вже переробленої продукції», - підкреслив лідер «Народного фронту».

{youtube}ZhpI5wLzF4w{/youtube}

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua