«Політичні реваншисти» збираються поставити нового контрольованого «януковича», - В. Кириленко
п’ятниця, 3 жовтня 2014, 03:00

Член Політради партії «Народний фронт», один із лідерів виборчого списку В’ячеслав Кириленко бачить загрозу в тому, що представники старої влади щосили намагаються відвоювати місця у новій владі. На думку депутата, ці люди можуть привести лише до відновлення корупційних схем.

Про це він заявив в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1».

«З одного боку – у нас Східний фронт, плюс окупований Крим, з іншого боку – у нас піднімають голови політичні реваншисти. Вони сьогодні йдуть до Парламенту, щоб відновити корупційні схеми і поставити нового контрольованого «януковича». Такий сценарій розгортається ззовні», -  заявив Кириленко.

За словами політика, зараз  необхідне єднання усіх  людей доброї  волі і виконання українських законів усіма – від міністрів до звичайних  людей, які хочуть змінити країни.

Звернув увагу В. Кириленко і на важливість  «очищення влади від наволочі» на виборах 26 жовтня.

«Якщо старі чинуші,  старі прокурори, старі судді,  старі спеціалісти по корупційних схемах лишаться сидіти в кріслах і надалі після виборів, які будуть через три тижні, то тоді Україну чекає  четверта революція. Але це уже буде зовсім непередбачувана революція з тяжкими наслідками. Тому ми маємо у мирний спосіб  зробити те,  що вимагав народ, – люстрацію,  вільну економіку, має бути вільна людина, яка може впливати на владу. 

Якщо ж  прийдуть у владу і будуть  під столом ділити гроші, тоді чекайте, що викинуть  і новий Парламент, і сформований після виборів новий Уряд, і всіх  на світі. Дійдуть  до самого верху», - резюмував Кириленко. 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua