Арсеній Яценюк звернувся до послів країн G-7 підтримати Україну в досягненні нової тристоронньої газової угоди (фото)
четвер, 25 червня 2015, 15:59

У четвер, 25 червня, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк провів зустріч із послами кран-членів Великої сімки.

Під час зустрічі обговорювалося, зокрема, питання енергетичної безпеки. Глава Уряду наголосив, що це надзвичайно важливе питання, в тому числі для всіх країн-членів Великої сімки.

Він нагадав, що минулого року Україні разом із країнами G-7 вдалося досягти тристоронньої угоди на рівні України, Європейського Союзу та РФ щодо постачання газу до України та транзиту його до ЄС.

Глава Уряду України звернувся до кран-членів Великої сімки підтримати Україну в реалізації такого ж механізму і зараз: «Для того, щоб гарантувати безпечний транзит до ЄС та постачання газу до України на основі всеохопної угоди між ЄС, Україною та Російською Федерацією, яка має включати тристоронній протокол, а також додаток до чинного контракту між «Нафтогазом» та «Газпромом».

«Разом ми можемо досягнути успіху в тому, аби отримати подібну угоду, яку мали торік», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк також наголосив, що Уряд України високо цінує підтримку країн Великої сімки у боротьбі України за територіальну цілісність та незалежність: «Закликаємо Росію виконати Мінські домовленості. Уряд України робить усе що в його силах для того, аби їх виконати. Ми дуже цінуємо вашу підтримку і вашу сильну позицію щодо цього питання».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua