Комбат Тетерук: Мої бійці сорок днів у полоні і ніяких дій щодо їхнього звільнення немає (відео)
субота, 11 жовтня 2014, 03:00

Один із лідерів «Народного фронту», командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук  у програмі «Шустер Live» заявив присутнім, що проблеми захисту країни потрібно вирішувати, а не заговорювати.

«Ми з комбатами, з іншими молодими хлопцями -  люди дії. Ми взяли автомати і робимо те,  що треба зараз  робити – захищаємо країну. Подивіться на волонтерів, вони побачили, що наше Міноборони і Генштаб не забезпечували бійців, вони взяли і допомогли. А до того наші бійці з батальйонів територіальної оборони стояли у якихось кросівках рваних, капцях  і джинсах недолугих зі зброєю. Наші ж політики про це продовжували розмовляти», - заявив Тетерук.

Андрій Тетерук також  зазначив,  що серед бійців його батальйону «Миротворець» є полонені, але їх справами ніхто не займається.

«Хоча президент сказав, що всіх на всіх міняємо, мої  бійці сорок днів знаходяться у полоні і ніякого руху по них  немає. Я кожен день зв’язуюсь зі штабом, ніякого руху по них  нема», - наголосив командир батальйону «Миротворець».

Він також розповів про недавню поїздку на Одещину.

«В Одеській області і Президент опирається на тих,  кого ще ставив Янукович.  І вони знову скуповують голоси», - наголосив Тетерук.

Він також  звернувся до попереднього виступаючого регіонала Олександра Вілкула.

«За те, що ви довели до річок крові цю країну, ви мали ходити тут на колінах. І радуйтесь тому, що Президент дає вам захист і стримує той натиск, який вас уже б змив, як океан», - наголосив Тетерук.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua