У «Народному фронті» найбільше людей, які здатні запропонувати адекватну реформу армії, – Вікторія Сюмар
понеділок, 13 жовтня 2014, 22:17

У партії «Народний фронт» найбільше комбатів – людей, які знають, що таке війна, які здатні запропонувати адекватну реформу армії, - заявила медіа-експерт, екс-заступник секретаря РНБО, кандидат у народні депутати від «Народного фронту» Вікторія Сюмар в ефірі «Національних дебатів» на Першому національному телеканалі.

«В контексті позаблокового статусу ми однозначно є прихильниками вступу до Північно-Атлантичного альянсу. Це досвід, який показує, що в такий спосіб Україна буде найбільш захищеною», – наголосила Вікторія Сюмар.

За її словами, російська агресія була відповіддю на Майдан, на бажання українців бути вільними й «самим визначати, в які блоки нам вступати, з ким об’єднуватися – з Європейським Союзом, або з Митним союзом, куди нас активно тягнули».

«На жаль, ця агресія почалася на третій день, коли люди з Майдану прийшли у владу. Очевидно, що ми маємо робити висновки. Висновки з того, що люди Януковича призначили міністром оборони громадянина Росії, який розвалював українську армію. Армії практично не було в той момент, коли прийшла нова влада. Після Майдану Арсенію Яценюку і Олександру Турчинову  все це треба було відновлювати», – наголосила Вікторія Сюмар.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua