Леонід Ємець: Арсеній Яценюк довів, що здатен вести країну шляхом європейського майбутнього
п’ятниця, 17 жовтня 2014, 18:31

Партія «Народний фронт» разом з іншими політичними силами, ініціативою «Реанімаційний пакет реформ» та рухом «Чесно» підписали меморандум щодо підтримки у Верховній Раді VIII-го скликання «дорожньої карти реформ» у судовій, адміністративній, конституційних та інших сферах.

Про це повідомив кандидат у народні депутати від Політичної партії «Народний фронт», один із авторів закону про люстрацію Леонід Ємець.

«Підписи під цим меморандумом поставили всі політичні сили. Лише, наскільки я пам’ятаю, у представників однієї з партій були зауваження. В тому числі проговорили питання і майбутнього Прем’єр-міністра», - повідомив Ємець.

За його словами, деякі політичні сили, такі як «Батьківщина» та БПП, висловилися, що це питання слід обговорювати після виборів та формування коаліції. Інші заявили про своє бачення майбутнього очільника Уряду.

«Радикальна партія підтримала Ляшка, «Свобода» підтримала Тягнибока. Анатолій Гриценко заявив, що органічно, якщо новим керівником Уряду буде Кличко, як керівник найбільшої політичної сили, яка іде в Парламент», - розповів Ємець.

Він заявив, що «Народний фронт» стоїть на своїй позиції.

Ми вважаємо, що Арсеній Яценюк довів, що він здатен і може контролювати ситуацію в Україні, йти європейським шляхом реформ і вести країну до європейського майбутнього», - сказав Ємець.

«Народний фронт» заявляє, що виключно Арсеній Яценюк сьогодні може зберегти країну і очолити європейський уряд», - резюмував представник політсили. 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua