Буквально у ці хвилини тривають консультації лідерів «Народного фронту» з лідерами БПП з приводу майбутньої коаліції, - Вікторія Сюмар (відео)
понеділок, 27 жовтня 2014, 17:24

Член Політичної ради «Народного фронту»,  кандидат у народні депутати Вікторія Сюмар заявила, що результати виборів 26 жовтня свідчать про те, що люди висловили високу довіру діяльності Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

«Україна відбулася як парламентська республіка. Людям абсолютно зрозуміло, що на виборах до Верховної  Ради вони обирали і новий Кабінет Міністрів, і Прем’єр-міністра. І очевидно, що значною  мірою  ідеться про підтримку нашої  кандидатури Арсенія Яценюка, якій згідно волевиявлення людей може посісти цю посаду», - заявила Сюмар.

Член Політичної ради «Народного фронту» також наголосила, що надзвичайно високий результат партії влади – це унікальний результат.

«Близько 43% спільно набирають Блок Петра Порошенка і Народний Фронт, і це для нас сигнал того, що суспільство хоче єдності влади, що суспільство не хоче будь-яких сварок формату владних  партій», - зазначила Сюмар.

«Буквально у ці хвилини тривають консультації  лідерів «Народного фронту» з лідерами БПП з приводу майбутньої коаліції»,  - наголосила одна з лідерів списку «Народного фронту».

Вікторія Сюмар також заявила, що, на жаль, Парламент не цілком відповідає волевиявленню  людей, і тому, кого вони хочуть бачити у владі,  оскільки  вибори відбувались за старою пропорційно-мажоритарною системою.

«Якщо по першій ми бачимо лідерство «Народного фронту» і БПП,  то мажоритарка внесла суттєві корективи, і там ми бачимо велику кількість людей, яких  ми називаємо одіозними кандидатами, які потраплять до нового  Парламенту. Це досить чіткий сигнал,  що мажоритарка залишається форматом відкритих  дверей та одіозних  кандидатів, які скомпрометували себе,  зокрема  голосуванням за закони 16 січня», - сказала Сюмар.

«За попередніми підрахунками, близько вісімдесяти таких  депутатів можуть потрапити до Парламенту саме в мажоритарних  округах», - повідомила кандидат у депутати від «Народного фронту».

Вікторія Сюмар також  зазначила, що повернення до пропорційної  системи виборів стане одним із перших кроків політичної  сили в новому парламенті.

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua