В Україні з'явиться Офіс бізнес-омбудсмена, - Остап Семерак
понеділок, 10 листопада 2014, 16:15

Уряд України разом з Європейським банком реконструкції і розвитку підписав антикорупційну ініціативу, згідно з якою запроваджується посада бізнес-омбудсмена з антикорупційних питань. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів, представник політсили «Народний фронт» Остап Семерак на брифінгу під час прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнодержавних ЗМІ 10 листопада 2014 року.

«ЄБРР, Уряд та представники бізнес-асоціацій, які працюють в Україні, спільно проводять конкурс на посаду бізнес-омбудсмена», – зазначив Остап Семерак.

За словами Міністра, бізнес-омбудсмен буде опікуватися розглядом скарг як українських бізнесменів, так і тих представників закордонного бізнесу, що працюють Україні. Зокрема, це стосуватиметься сигналів щодо корупційних проявів, рейдерських захоплень тощо.

Водночас він повідомив, що відповідна комісія працює над створенням нормативно-правової бази, зокрема проектів відповідних закону та постанови Уряду, які створять законодавче підґрунтя для діяльності бізнес-омбудсмена в Україні.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua