Верховний Суд сформулював епітафію для судової системи України, - Леонід Ємець
середа, 19 листопада 2014, 12:16

Якщо судді Верховного Суду хотіли написати епітафію на могилі довіри до судової системи України, там мало б бути написано: «Вони хотіли скасувати закон про люстрацію».

Так обраний депутат від «Народного фронту» Леонід Ємець прокоментував звернення 28-ми з 43-ох суддів Верховного Суду України до Конституційного Суду з проханням дати оцінку положенням закону про люстрацію на предмет відповідності документу нормам Конституції України.

Виступаючи в ефірі програми «Година ЧЕ» на «Еспресо ТВ» у вівторок, 18 листопада, Леонід Ємець, зокрема, зазначив: «І так рівень довіри до судової гілки влади – нижче плінтуса, і ґрунтується він на об’єктивних показниках. Рівень правосуддя сьогодні ніякий. Судді протягом тривалого часу були інструментом режиму Януковича, протягом тривалого часу реалізовували власні корупційні забаганки, і так і не перестроїлися від цього механізму».

«Ми дали їм можливість самоочиститись, обирати керівництво самостійно, а не призначене за вказівками згори, бо вони розказували: нас змусили, нас заставили. І що вони зробили? Вони обрали 90% тих самих керівників», - додав депутат.

«Ми прийняли закон про люстрацію, щоб очистити владу, в тому числі, від нечесних суддів. Судді мали пройти перевірку на майнову доброчесність. Майно – машини, яхти, будинки та інше, - мало відповідати їхній суддівський зарплаті. Не відповідає – підпадає під люстрацію, пішов із посади судді. Це, я думаю, їх і лякає – ви подивіться, хто голосував на пленумі за звернення до Конституційного Суду – судді Києва, судді Київської області, зокрема, Бориспільського району», - заявив Леонід Ємець.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua