В'ячеслав Кириленко: Уряд розгляне питання перенесення кінцевої дати взяття на облік пенсіонерів, що мешкають на тимчасово окупованих територіях
четвер, 4 грудня 2014, 17:47

Уряд розгляне питання щодо перенесення кінцевої дати взяття на облік пенсіонерів, які наразі не можуть отримати пенсію на тимчасово окупованих територіях. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України, представник політсили «Народний фронт» В’ячеслав Кириленко на брифінгу з питань соціального захисту тимчасово переміщених осіб, який відбувся 4 грудня в Будинку Уряду.

Урядовець повідомив про об’єктивні проблеми з обліком громадян, які тимчасово не можуть отримувати пенсії на території Луганської та Донецької областей, де орудують терористи. Зокрема, через загрозу втрати коштів, які перераховував Уряд на соціальні виплати в ці регіони, наразі такі виплати на непідконтрольній українській владі території, припинено. З огляду на це люди почали оформлювати документи, аби отримувати відповідні виплати в інших областях, що значно підвищує навантаження на підрозділи соціального захисту.

«Знаючи про напругу зі взяттям на облік людей із тимчасово окупованих територій для виплати пенсій та всіх соціальних виплат, які можуть бути обмежені, якщо люди на такий облік не встигнуть стати до 31 грудня, ми розглядаємо питання перенесення цієї дати на більш пізній термін», - повідомив В’ячеслав Кириленко.

Він зазначив, що дане питання буде розглянуте найближчим часом із врахуванням усіх об’єктивних обставин, що склалися.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua