Андрій Іванчук: Звіт Уряду – це результат спільної роботи коаліційного Уряду і парламенту (відео)
середа, 10 лютого 2016, 16:08

Звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів у 2015 році - це результат спільної роботи Уряду і парламентської коаліції, яка сформувала цей Уряд.

Про це заявив Голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук на засіданні комітету, де заслуховується звіт Уряду.

"Можна сказати, що це не звіт Уряду. Це звіт спільної роботи і парламенту, і Уряду", - зазначив у вступному слові Іванчук.

"Половина даного документа – це результат спільно роботи коаліції і коаліційного Уряду. Ми спільно розробили законопроекти, внесли їх в стіни парламенту і провели результативне голосування", - сказав він.

У той же час Андрій Іванчук зазначив, що парламент не досить активно працює із законопроектами, які надходять від Уряду, через що гальмуються реформування окремих галузей.

"За всю історію України - це перший справжній звіт Уряду. Тут є тільки те, що нам вдалося зробити разом за останній рік. Вдалося нам дуже багато", - наголосив голова комітету.

Він також додав, що є певні застереження з боку бізнесу.

"Але в цьому є вина парламенту і депутатів, тому що більше 100 законопроектів залишаються у Верховній Раді. Вони або ще не розглядалися, або прийняті тільки у першому читанні", - сказав Андрій Іванчук.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua