Андрій Парубій: Нинішня сесія Верховної Ради України пройде під знаком життєво важливих для країни реформ (відео)
понеділок, 4 вересня 2017, 13:42

Пріоритетом порядку денного сесії Верховної Ради України на нинішню осінь буде розгляд життєво важливих для країни реформ. Розглядатимуться освітня, медична, судова, пенсійна реформи та реформа парламенту.

На цьому наголосив Голова Верховної Ради України, представник «Народного фронту» Андрій Парубій, відкриваючи засідання Погоджувальної ради.

«Кожна з цих реформ потребує дуже детального, фундаментального і глибокого розгляду, бо кожна з них несе серйозні зміни у свою сферу, і за ними стоять долі людей», - підкреслив він.

Голова парламенту зазначив, що порядок денний сесії сформовано за пропозиціями, поданими від комітетів, і окреслив загальну логіку його формування.

«На моє глибоке переконання, ця осінь повинна пройти  під знаком реформ», - сказав Андрій Парубій та нагадав, що «минулої весни парламент напрацював базу для багатьох важливих і фундаментальних реформ, і ми маємо шанс та відповідальність, аби кожна з цих реформ була розглянута в залі».

Голова Верховної Ради України висловив переконання, що кожну із зазначених реформ парламент повинен розглядати за повною процедурою, «розглядаючи усі правки і приймаючи рішення після повного системного і професійного розгляду». «Такий підхід зумовить триваліший розгляд законопроектів», -зауважив Голова парламенту і повідомив, що до освітньої реформи подано 1700 правок, до пенсійної - 2100, зміни до кодексів потребують розгляду близько 5-ти тисяч поправок. У цьому контексті він закликав колег налаштуватися на «ґрунтовну роботу».

Першою, скоріш за все, вже у вівторок, на розгляд буде подано освітню реформу.

Також, за словами Андрія Парубія, Верховна Рада України має розглянути ряд кадрових питань.

«На цій сесії нас чекає голосування за новий склад Центральної виборчої комісії, вибори омбудсмана, обрання нового складу Рахункової палати», - сказав Голова парламенту.

Андрій Парубій нагадав, що у п’ятницю, 1 вересня, набула чинності і запрацювала на повну потужність Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, - «це фундаментальна Угода в історії української євроінтеграції», - підкреслив Голова Верховної Ради України.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua