Андрій Парубій сподівається, що США нададуть Україні летальну зброю
четвер, 23 червня 2016, 12:12

Голова Верховної Ради України, представник «Народного фронту» Андрій Парубій під час зустрічі у середу з Вікторією Нуланд, офіційним уповноваженим Державного департаменту США у справах Європи та Євразії, подякував за активну позицію США у питаннях підтримки України на міжнародному рівні та продовження санкцій щодо Російської Федерації.

«Лідерська позиція США відіграє ключову роль у питанні продовженні санкцій проти Російської Федерації. Я впевнений, що це питання важливе для усього міжнародного співтовариства, щоб той, хто порушує систему безпеки, відповідав і ніс покарання», - зазначив він.

Андрій Парубій також подякував за надану «важливу допомогу пораненим, передачу зброї нелетального характеру, проведення спільних тренувань українських і американських військових». Водночас він висловив сподівання на надання і летальної зброї Україні.

«Україна продовжує сподіватися на рішення по летальному озброєнню», - сказав він.

Голова парламенту поінформував Вікторію Нуланд про активізацію військових дій на Сході України та спалах агресії за останній місяць по всій лінії розмежування збройних сил. Він також зазначив, що виконання Мінських угод демонстративно ігнорується російською стороною.

Водночас Андрій Парубій підкреслив, що в умовах складної політичної ситуації та військових дій «було проведено ряд надважливих реформ в Україні, найважливішою серед яких була судова, зі змінами до Конституції України», ухвалені близько 10 необхідних для співпраці з МВФ законів, проведено реформування української армії напередодні саміту НАТО, ухвалено ряд важливих соціальних законів.

«Ми не тільки змогли безболісно пройти через політичну кризу, а й продемонстрували ефективну і дієву роботу парламенту», - наголосив Голова Верховної Ради.

Своєю чергою офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії висловила занепокоєння зростанням напруження на Сході України замість дотримання угод.

Вікторія Нуланд привітала ухвалення Верховною Радою змін до Конституції України у частині, яка стосується судової реформи, і зазначила, що «темп реформ дотримано відповідно до того, що було заявлено у квітні».

Вона також повідомила про намір президентів України та США зустрітися під час саміту НАТО у Варшаві, який має відбутися 8-9 липня 2016 року.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua