Арсен Аваков: До кінця року в Харківській області буде завершено облаштування системи управління кордоном
субота, 16 червня 2018, 20:07

Міністр внутрішніх справ, представник партії «Народний фронт» Арсен Аваков 16 червня з робочим візитом відвідав ділянку державного кордону у Харківській області.

«Інженерне облаштування державного кордону триває незважаючи ні на що. Кордон з Росією буде облаштовано, не дивлячись на всі протистояння проросійських сил. Саме в Харківській області протяжність кордону 270 кілометрів, 220 ми вже облаштували.  Вже в цьому році всі роботи будуть завершені. Паралельно тривають роботи по Луганській та Сумській ділянках кордону», - сказав Арсен Аваков.

Він зазначив, що у найближчих планах МВС оновлення автомобільного парку для Державної прикордонної служби України.

«Ми плануємо додати до автомобільного парку спеціальні автомобілі, які розроблялись НГУ спеціально для прикордонників. Це остання модифікація машини «Козак», а також нові машини зв'язку», - наголосив Арсен Аваков.

Міністр нагадав, що у Харківському прикордонному загоні вже три роки працює комендатура швидкого реагування.

Підрозділ створили спеціально для посилення охорони ділянки кордону України з Росією.

«Такі підрозділи покликані обороняти кордон у разі необхідності та забезпечувати прихід основних сил. Таких в ДПСУ налічується вже 5. Більшість із них уже пройшло бойовий вишкіл і підтвердили спроможність виконати поставлені завдання. Комендатура швидкого реагування здатна діяти автономно на будь-якій ділянці державного кордону», - сказав Арсен Аваков.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua