Арсеній Яценюк – ДСНС: Очікуємо, щоб ви швидко придбали нову техніку (відео)
п’ятниця, 10 липня 2015, 12:15

Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк завернувся до Державної служби з надзвичайних ситуацій прискорити придбання нової техніки для ДСНС.

«Хотів би звернутися про те, що треба придбати, по-перше, нову техніку. Ви тендер розкрили. Тому ми очікуємо, щоби швидко придбати нову техніку для Служби з надзвичайних ситуацій», - зазначив він під час засідання Розширеної колегії в МВС України в п’ятницю, 10 липня.

Він подякував бійцям служби за роботу в зоні антитерористичної операції.

Глава Уряду також  нагадав, що ДСНС, яка почала свою роботу півроку тому, заставила фактично місцеве керівництво по-іншому подивитися на надзвичайні ситуації, на підготовку до них. «Проте (місцевою владою - ред) виконана тільки половина завдань», - сказав він.

«Керівник Служби з надзвичайних ситуацій як заступник голови Державної комісії з надзвичайних ситуацій повинен зробити все для того, щоби місцева влада нарешті усвідомила, що таке об'єкти цивільного захисту, що повинні бути забезпечені медикаментами, повинна бути абсолютно нова номенклатура всіх засобів і техніки, яка дає можливість захистити людину в надзвичайній ситуації. А такі ситуації в нас виникають  кожен день. У нас країна знаходиться в стані війни і в стані надзвичайної ситуації», - підкреслив він.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua