Арсеній Яценюк про неучасть його партії у виборах: «Мене не обходять тимчасові рейтинги партій. Мене обходить рейтинг української держави» (відео)
п’ятниця, 28 серпня 2015, 17:05

«Партія, яку очолюю я, не бере участі в місцевих виборах. Я не хочу бути зв’язаний по руках і ногах в питанні проведення реформ. Ми прийшли провести реформи. І я чудово усвідомлював, на що я іду разом із іншими членами нашого Уряду. Я це зроблю. Ми робимо це кожен день. Мене не обходять тимчасові політичні рейтинги партій. Мене обходить майбутнє країни і рейтинг української держави», - підкреслив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк висловив сподівання на підтримку з боку парламентської коаліції: «Звертаюся до всіх учасників коаліції з тим, що це всього-на-всього ще одні місцеві вибори. І жодна додаткова посада голови сільської ради або двох чи трьох депутатів районної ради не вартують нічого в порівнянні з долею країни в цілому».

Він зазначив, що члени Уряду відзвітували про виконання чітких завдань, які містяться в Коаліційній угоді, Програмі дій Кабінету Міністрів України та Стратегії-2020, а також сформовані за підсумками колегій у міністерствах.
«Разом із парламентською коаліцією ми будемо радитись за результатами звітів і виконання завдань щодо того, яка буде структура Уряду і хто буде в структурі Уряду. Кожен зараз може оцінити про те, що зроблено, а що ні», - наголосив він.

Арсеній Яценюк зазначив, що за підсумками цих звітів буде проведена подальша дискусія з членами коаліції: «Десь підсилимо, когось призначимо, когось не призначимо. І далі крок за кроком будемо іти правильним шляхом».

Глава Уряду звернувся до громадян України: «Дуже складно всім. Але ці складнощі, ці виклики повинні нас об’єднати. Ми стаємо тільки сильніші. Бог дає випробування тільки тим, хто здатний з ними справитись. Ми справимось».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua