Арсеній Яценюк прийняв делегацію Конгресу США
середа, 5 серпня 2015, 19:08

У середу, 5 серпня, Прем'єр-міністр України, лідер Політичної  партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк прийняв делегацію Конгресу США на чолі з керівником демократичної меншості у Палаті представників Ненсі Пелозі.

У ході бесіди йшлося про найгостріші виклики та завдання на порядку денному України: від захисту незалежності та територіальної цілісності від російської агресії до актуальних питань внутрішньодержавних реформ.

Американські конгресмени високо оцінили активну і напружену працю українського Уряду у винятково складних обставинах, які переживає і долає наша держава.

Виклики, що стають перед Україною, вражають, але також вражає самовідданість Уряду України та його практичні дії, які дають відповіді на великий масштаб безпекових, економічних, соціальних і гуманітарних проблем - йшлося у виступах американських конгресменів.

Під час розмови відбувся обмін думками стосовно найнагальніших завдань українсько-американського двостороннього діалогу і, зокрема, головних орієнтирів у співпраці з Конгресом США.

Глава українського уряду висловив вдячність за тверду підтримку України з боку Сенату і Палати представників Сполучених Штатів. «Єдність навколо України, яку демонструють американські партнери, є єдністю навколо спільних ідеалів свободи і демократії. Ми вдячні за відчутну і практичну солідарність з нашим народом і покладаємося на подальші практичні кроки, які дозволять зміцнити українську безпеку, реалізувати план урядових реформ і упевнити гідну перспективу для вільного і заможного життя нашого народу», - зазначив лідер «Народного фронту».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua