Арсеній Яценюк прийняв Комісара Ради Європи з прав людини Нілса Муйжніексома (фото)
п’ятниця, 3 липня 2015, 20:17

У п'ятницю, 3 липня,  Прем'єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк прийняв Комісара Ради Європи з прав людини Нілса Муйжніексома.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили гуманітарне становище в Україні та практичні кроки, які вживаються Урядом України для захисту і допомоги нашим громадянам, що  стали заручниками російської агресії та окупації.

Глава Уряду відзначив тверду позицію і відданість української влади у справі порятунку громадян від гуманітарних проблем, викликаних діями російських сил та терористів на сході держави. Важлива увага була приділена темі співпраці з міжнародними гуманітарними організаціями та допомоги тимчасово переміщеним особам.

Окремо під час бесіди йшлося про захист прав людини. Прем'єр-міністр України закликав Комісара Ради Європи забезпечити постійний моніторинг стану дотримання прав людини на територіях України, тимчасово захопленими терористами та окупованими Кремлем, - на сході і в Криму. Брутальні порушення, які відбуваються там, мають бути в постійному полі зору міжнародних інституцій та отримати відповідну світову оцінку та осуд.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua