Арсеній Яценюк щодо реабілітації воїнів АТО: Коли наступали російські війська, вони пішли захищати країну. Тепер ми зобов’язані захищати їх (відео)
понеділок, 20 липня 2015, 15:17

Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк доручив відповідним структурам Мінсоцполітики приділяти максимум уваги реабілітації, працевлаштуванню воїнів АТО, їх інтеграції  в мирне життя, соціальній, фінансовій та медичній допомозі. Про це він заявив на засіданні колегії Міністерства соціальної політики України в понеділок, 20 липня.

«Це стосується кожного з вас, - звернувся він до присутніх на колегії соціальних працівників. - Коли наступали російські війська, вони (воїни АТО.Ред.) взяли зброю в руки і пішли захищати країну. Коли вони повернулися з фронту, тепер ми зобов’язані їх захищати. Це священний обов’язок кожного громадянина країни - поважати і допомагати своїм військам і своїм солдатам».

Він поставив вимогу працівникам соціальної сфери: «Повсякденна і щоденна робота з учасниками АТО, з сім'ями загиблих, людська турбота. До Дня незалежності - пройти кожну сім'ю загиблого, максимум уваги до кожного українського бійця. Повсякденна і щоденна робота, ще раз підкреслюю», - наголосив Глава Уряду. 

Арсеній Яценюк підкреслив надзвичайну важливість роботи соцпрацівників «в складні часи»: «Соціальна допомога і соціальна справедливість дозволяє пережити ці складні часи».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua