Арсеній Яценюк: Україна позивається в ЄСПЛ щодо незаконного засудження російським судом Олега Сенцова та інших українських громадян (відео)
середа, 26 серпня 2015, 14:06

«Уряд України прийняв рішення щодо направлення четвертого позову до Європейського суду з прав людини проти Російської Федерації. Це позов «Україна проти Росії», частиною якого є порушення права на правосуддя Олега Сенцова і інших українських громадян, які були незаконно засуджені російським судом», - заявив Прем’єр-міністр України, лідер Політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час  засідання Уряду в середу, 26 серпня.

«Україна вимагає невідкладно прийняти цей позов і притягнути Російську Федерацію до відповідальності за порушення норм міжнародного права», - наголосив Глава Уряду.

Він підкреслив, що цей четвертий позов до Європейського суду з прав людини проти РФ Міністерство юстиції направляє після сьогоднішнього рішення Кабінету Міністрів.

Глава Уряду назвав учорашній вирок Олегові Сенцову та Олександрові Кольченку «антилюдським рішенням так званого російського показушного «суду»: «Це неможливо назвати судом - це політична розправа над українцями».

«Ця політична розправа не залишиться поза увагою міжнародної спільноти, адже вся міжнародна спільнота вже засудила незаконне і нелюдське рішення по відношенню до українських громадян», - наголосив лідер «Народного фронту».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua