Арсеній Яценюк: З дев’яти служб на державному кордоні залишаться дві (відео)
четвер, 20 серпня 2015, 12:34

Глава Уряду Арсеній Яценюк заявив, що Державна прикордонна служба повністю змінює систему управління державним кордоном. Зокрема, з дев’яти служб на кордоні залишаться тільки дві: Державна прикордонна служба і Державна фіскальна служба (митниця).

Про це Прем’єр-міністр, лідер «Народного фронту» повідомив у четвер, 20 серпня, під час відвідування пункту пропуску через державний кордон України «Бориспіль» Державної прикордонної служби України.

Глава Уряду зазначив, що скорочення контролюючих служб є частиною плану дій по лібералізації візового режиму: «Ми провели інвентаризацію того, що у нас відбувається на пунктах пропуску в цілому по країні. Скільки служб контролює або одного громадянина, або автомобіль при перетині державного кордону. Так от, загалом зараз на державному кордоні сидить 9 різного роду служб, що є неприпустимо».

Арсеній Яценюк наголосив, такі зміни спростять переміщення через державний кордон і зменшать корупцію. «Менше служб буде – менше грошей збирати будуть на кордоні», – підкреслив Прем’єр-міністр.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua