Арсеній Яценюк зустрівся з представниками Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування
четвер, 13 серпня 2015, 15:37

У четвер, 13 серпня, Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зустрівся з представниками Об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування за участю іноземних радників США, Великої Британії та Канади і Офісу зв’язку НАТО в Україні.

Арсеній Яценюк висловив вдячність міжнародним партнерам нашої держави за істотну допомогу в справі реформування Збройних Сил України, зміцнення національного оборонного потенціалу, оптимізації військ, формування нових підрозділів, що покликані ефективно відповідати на найгостріші безпекові виклики.

У ході бесіди Глава Уряду України був поінформований про поточний стан діяльності в рамках Об’єднаного комітету, головні результати та зрушення у справі військової реформи, а також труднощі й проблеми, які виникають у цьому процесі та потребують спільного реагування органів державної влади за сприянням іноземних фахівців.

Під час зустрічі особлива увага була приділена розширенню можливостей залучення передового досвіду західних партнерів України для запровадження і досягнення стандартів НАТО, технічної взаємосумісності, запровадження передових практик Альянсу у функціонуванні Збройних Сил України.

За словами Прем’єр-міністра України, дуже важливо забезпечити належний політичний супровід реформи ЗСУ, що зблизить нас із союзниками із НАТО, і належний контроль за суттю і динамікою процесів реформування. Реформа Збройних Сил, створення сильної і професійної армії є  для України одним із найважливіших національних пріоритетів, наголосив Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua