Арсеній Яценюк цілковито спростував брехню Онищенка
четвер, 19 квітня 2018, 19:03

«Чергові зізнання Онищенка – це продовження брудної і цинічної кампанії проти мене і «Народного фронту», - написав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк на своїй сторінці в Facebook.

«Це не перша його брехня в інтересах спецслужб Росії, які продовжують активно використовувати Онищенка у своїх інтересах», - наголосив він.

Особисті мотиви Онищенка зрозумілі, підкреслив Арсеній Яценюк: «Кабінет Міністрів під моїм керівництвом позбавив його корупційних схем і впливу в Уряді. Мій Уряд знищив газову корупційну схему Онищенка, коли прийняв рішення ввести 70% ренти на так звану спільну діяльність в газовидобувній сфері. Це саме та схема, за яку зараз Онищенко притягається до кримінальної відповідальності».

Уряд Арсенія Яценюка, нагадав він, звільнив міністра екології Шевченка, «який, як з’ясувалося, був ставлеником Онищенка і літав разом із ним на його літаку».

«Мій Уряд відмовився призначити керівником Держгеонадра України особистого адвоката Онищенка та призначати інших його ставлеників», - написав Арсеній Яценюк.

«Онищенку не вдалося врятувати гроші Януковича, на які було накладено арешт за ініціативи мого Уряду», - наголосив лідер «Народного фронту».

«Мій Уряд був дискредитований Онищенком і його бізнес-партнерами за корупційних 30 млн доларів, про що він сам особисто зізнався. Це явка з повинною», - підкреслив він.

Фракція «Народного фронту», нагадав він, ще понад рік тому передала звернення до НАБУ з вимогою розслідувати злочини Онищенка.

«Заява про крадіжку ним 40 млн доларів на схемі «Карпатигаз» - це юридичне зізнання у скоєнні злочину. Він має нести кримінальну відповідальність за законом», - наголосив лідер «Народного фронту».

Він підкреслив: «Ні я, ні партія «Народний фронт» ніколи не мали жодних фінансових та політичних взаємин із особою на прізвище Онищенко».

«Кожна з наведених мною тез має документальне підтвердження», - написав Арсеній Яценюк.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua