Арсеній Яценюк: Депутати «Народного фронту», попри всі складнощі останніх років, не на словах, а на ділі підтримували і підтримують курс реформ (відео)
четвер, 13 жовтня 2016, 13:50

«Політична партія «Народний фронт» є найбільш дисциплінованою, найбільш об'єднаною і найбільш ідеологічною партією», - наголосив лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк, відповідаючи на запитання журналістів у четвер, 13 жовтня.

«Я ціную кожного народного депутата, який, незважаючи на всі складнощі, які були протягом останніх 2,5 років, реально не на словах, а на ділі підтримував курс реформ. Той курс, який сьогодні привів до перших ознак економічного зростання, стабілізації на валютному ринку, стабілізації в банківському секторі», - підкреслив лідер «Народного фронту».

Арсеній Яценюк нагадав, що коли він обійняв пост Глави Уряду, на рахунках в Державному казначействі було 108 тисяч гривень: «А коли я пішов із посади Прем'єра - було 90 мільярдів гривень з іноземною валютою. І ми підтримуємо дії сьогоднішнього Уряду і сьогоднішнього Прем'єра по продовженню реформ».


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua