Арсеній Яценюк "Голосу Америки": Переконаний, що нова адміністрація США підтримуватиме Україну, як і нинішня (відео)
середа, 29 червня 2016, 23:26

«Я знаю, що таке перебувати на «електричному стільці» Прем’єр-міністра України. І я буду підтримувати всі кроки нового Прем’єр-міністра і Уряду України, які спрямовані на продовження реформування України. І так само робить і буде робити американська адміністрація», - наголосив лідер партії «Народний фронт», відповідаючи на запитання в інтерв’ю «Голосу Америки».

Він підкреслив, що фракція «Народний фронт» завжди демонструвала підтримку реформам, «завжди демонструвала єдність і найкращу дисципліну серед всіх інших фракцій у парламенті»: «Без підтримки фракції «Народний фронт» неможливо прийняти законодавство, якого потребує Україна. Тому новий Уряд потребує політичної підтримки. І персонально Прем’єр-міністр, і новий склад Уряду буде отримувати цю підтримку, якщо вони будуть далі проводити реформи. А вони чітко заявили, що готові і будуть проводити необхідні реформи для країни». 

Відповідаючи на запитання стосовно можливого розвитку відносин між Україною та Сполученими Штатами після президентських виборів у США, лідер «Народного фронту» підкреслив: «Я вірю в мудрість американського народу. Переконаний, що нова американська адміністрація буде так само підтримувати Україну, як і підтримує адміністрація Президента Обами».

 

 

Фотогалерею візиту можна переглянути за цим посиланням.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua