Арсеній Яценюк – місцевій владі: «Наше спільне завдання - проводити реформи. Від самого верху до самого низу всі несуть відповідальність перед громадянами»
середа, 3 лютого 2016, 12:18

Прем'єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк вимагає від органів місцевої влади працювати на свою територіальну громаду: «Це наше спільне завдання  - проводити реформи. Це означає, що від самого верху до самого низу всі несуть повноту відповідальності перед громадянами країни», - наголосив Глава Уряду в середу, 3 лютого, під час церемонії запуску груп швидкого реагування патрульної поліції у Білій Церкві на Київщині.

Арсеній Яценюк: підкреслив, що реформа правоохоронної системи – «це тільки один із елементів реформ в країні»: «Не можна провести реформу міліції, перетворити її в поліцію і залишити все інше, як було».

Він нагадав, що торік Уряд провів децентралізацію, передавши «дуже багато фінансового ресурсу з Києва на місця»: «Раніше ті кошти, які збиралися виключно в Києві, попали у місцеві бюджети».

Арсеній Яценюк звернувся до міського голови Білої Церкви, керівника районної адміністрації та всієї місцевої влади: «Дядько з Києва не буде приїжджати сюди і ремонтувати заклади культури, охорони здоров'я і освіти».

«У мене як Прем'єр-міністра є вимога до органів місцевої влади – вони повинні працювати на свою територіальну громаду. Вони повинні ремонтувати школи, лікарні, вулиці, відновлювати інфраструктуру і проводити реформи кожен на своєму місці», - сказав Глава Уряду.

«Це наше спільне завдання  - проводити реформи. Це означає, що від самого верху до самого низу всі несуть повноту відповідальності перед громадянами країни», - сказав Глава Уряду.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua