Арсеній Яценюк на Hard Talk: Путін хоче створити нову геополітичну структуру світу. Вільний світ має сформувати нову сильнішу політику
понеділок, 6 березня 2017, 12:58

Росія - це виклик для Заходу. Треба сформувати нову сильнішу політику, яка захистить наші цінності, свободи й демократію, - підкреслив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в інтерв'ю програмі Hard Talk на каналі BBC під час візиту до Лондона.

Арсеній Яценюк нагадав, що політичне вирішення конфлікту на сході України міститься у Мінських домовленостях, проте Росія не виконує їх: "Причина цього дуже проста - Путін хоче мати нову геополітичну структуру світу. Він хоче правити світом або принаймні частиною світу. Він хоче відновити сфери впливу, він хоче захопити Україну".

Арсеній Яценюк наголосив, що це є викликом для Заходу: "Якщо це виклик, то це і можливість. Без сумніву, ми живемо в іншому світі, тож давайте сформуємо цей світ, створимо нову політику - сильнішу, яка захистить свободи і демократію, яка захистить усі народи та наші країни, захистить наші цінності".

"Ми завжди повинні демонструвати дуже сильну політичну волю і рухатися вперед, не зважаючи на всі перешкоди на цьому шляху", - додав Арсеній Яценюк.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua