Арсеній Яценюк на Мюнхенській Безпековій конференції: Ми живемо в дуже небезпечному світі. Лінія розлому - в Росії (відео)
субота, 18 лютого 2017, 19:23

«Основне для України і кожної країни вільного світу - змусити Росію дотримуватися міжнародних зобов’язань, не залякувати своїх сусідів, поважати Статут ООН та поважати незалежні держави, якою є Україна», - підкреслив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, виступаючи на Мюнхенській Безпековій конференції у суботу, 18 лютого, під час дискусії «Лінії розлому в Євразії».

Він нагадав, що десять років тому президент РФ Путін виголосив «сумнозвісну промову на Мюнхенській Безпековій конференції» (заявивши, що розпад Радянського союзу - найбільша трагедія минулого сторіччя): «Дехто у вільному світі думав, що це пусті слова».

Проте, наголосив Арсеній Яценюк, Російська Федерація вторглася до Грузії, вийшла з Договору про звичайні збройні сили в Європі: «Росія вчинила міжнародний злочин, коли незаконно анексувала Крим. Росія відправила свою армію в Донецьк і Луганськ. Росія розв’язала кібервійну проти вільного світу. Росія розв’язала війну пропаганди і втручалася у вибори. І так само втручатиметься у вибори в Європі».

«Тож ми живемо у дуже небезпечному світі. І лінія розлому - в Росії», - сказав лідер «Народного фронту».

«Моя країна в стані війни, розв’язаної Російською Федерацією. Ми втратили десять тисяч людей. Ми втратили 20% економіки. Ми втратили Крим і практично втратили Донецьк і Луганськ. Ми - єдина країна, яка зупинила російську армію», - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні «на кону цінності вільного світу»: «На кону - незалежність і територіальна цілісність не тільки України, а й кожної країни, представленої за цим столом».

«Найкращий рецепт для нас - залишатися об’єднаними і дотримуватися наших цінностей - цінностей вільного світу, демократії, вільних медіа. Треба підтримувати кожну країну і діяти спільно», - наголосив лідер «Народного фронту».

У дискусії «Лінії розлому в Євразії» в рамках Мюнхенської Безпекової конференції також беруть участь  президент Естонії Керсті Кальюлайд, президент  Азербайджану Ільхам Алієв, спікер Сенату Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, прем'єр-міністр Грузії Гіоргі Квірікашвілі.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua